اتوماسیون صنعتی – مانیتورینگ - PLC - HMI – DRIVER - INVERTER

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


تاریخ:سه شنبه 27 آذر 1397-08:22 ب.ظ

اتوماسیون صنعتی

در حال حاضر ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی در صنایع مختلف و در کنار آن افزایش کمی تولید ، هدف اصلی اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل در هر واحد صنعتی می باشد و تمام سعی خود را در جهت نیل به این هدف متمرکز نموده ایم .

در اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل لازمه افزایش کیفیت و کمیت یک محصول ، استفاده از ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک می باشد . ماشین آلاتی که بیشتر مراحل کاری آنها به طور خودکار صورت گرفته و اتکای آن به عوامل انسانی کمتر باشد . چنین ماشین آلاتی جهت کارکرد صحیح خود نیاز به یک بخش فرمان خودکار دارند که معمولا از یک سیستم کنترل قابل برنامه ریزی در این بخش استفاده می‌گردد . در اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل بخش کنترل قابل برنامه ریزی مطابق با الگوریتم کاری ماشین ، برنامه ریزی شده و میتواند متناسب با شرایط لحظه ای به عملگر های دستگاه فرمان داده و در نهایت ماشین را کنترل کند .

در یک فرآیند صنعتی طراحی شده در اتوماسیون صنعتی پارسین کنترل، بخش اول یک چرخه کنترلی ، برداشت اطلاعات از فرآیند می باشد .جمع آوری اطلاعات در فرآیندهای صنعتی با استفاده از سنسورها یا حسگرها صورت می گیرد . این حسگرها به منزله چشم و گوش یک سیستم کنترلی عمل می کنند . وجود سنسورها ی مختلف در فرآیند اتوماسیون به اندازه ای مهم می باشد که بدون سنسور هیچ فرایند خودکاری شکل نمی گیرد .

WWW.PLCKAR24.IR                                                                                
TEL : 09120154335داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic